Meryem Uzerli Hamile
1762

Meryem Uzerli Hamile

MUHTEŞEM Yüzyıl’ın Hürrem’i olarak ünlenen ve geçtiğimiz mayıs ayında “tükenmişlik sendromu” yaşadığı gerekçesiyle diziden ayrılıp Almanya’ya dönen Meryem Uzerli’nin hamile olduğu haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. İşadamı Can Ateş’le ilişkisini kısa süre önce noktalayan ve bekar bir anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncuyla ilgili en merak edilen konu ise hamileliğinin zamanı oldu: Ünlü oyuncu bebek beklediği için mi Almanya’ya dönmüştü, yoksa döndükten sonra mı hamile kalmıştı

BEBEK YÜZÜNDEN Mİ BİTTİ?
Meryem Uzerli, “Muhteşem Yüzyıl” setini bırakıp ülkesine döndüğünde Can Ateş de sevgilisini yalnız bırakmamış, onunla birlikte Almanya’ya gitmişti. Ünlü oyuncu, işte o dönemde hamile kaldı, kısa bir süre sonra da bebek beklediğini öğrendi. İddiaya göre çiftin arasını bozan da bu hamilelikti. Uzerli bebeği dünyaya getirmek isterken, ilk evliliğinden bir oğlu olan Ateş bu konuya sıcak bakmadı. Bebek konusunda anlaşamayan ikili, ilişkilerini bitirmeye karar verdi.

3 aylık
Meryem Uzerli, üç aylık hamile. Ünlü oyuncunun bebeğinin cinsiyeti ise henüz belli değil.

“Öyle bir şey yok” dedi
Önceki gün telefonla ulaştığımız Can Ateş, hamilelik iddiasına “İlişkimiz bitti ama bildiğim kadarıyla öyle bir şey yok” yanıtını verdi. Ünlü işadamı, Meryem Uzerli’nin Ayşe Arman’a yaptığı “Hamileyim” açıklamasının dün Hürriyet’te yer almasından sonra ise telefonlarını kapattı.

 

Kaynak

Meryem Uzerli Hamile” için bir yorum yapılmış

  1. wenn es Ihnen gefällt, bezaubert Prinzessin meryem uzerly, Sie können mir Ihre Adresse des Hauses geben, ich mag in Germany kommen und ein Foto mit meiner Schauspielerin zu Lieblingsbrunnen machen, ich brachte Ihnen Prinzessin davon .
    Ich spreche Deutsch nicht, das ich diesen Brief übersetzte, ich bin ein großer Fan von Ihnen Prinzessin, meine E-mail titatouta2103@hotmail.fr ist, wenn he/it gefällt, geben Sie mir Ihre Adresse, um Sie zu schicken, viele schöne Blumen mögen Ihr gelächelt Engelhaftes